Wrocław/RUSZA FESTIWAL/BOX IV: Witold Jurewicz – warsztaty „Technika ruchu”

Zdjęcie: Wrocław/RUSZA FESTIWAL/BOX IV: Witold Jurewicz – warsztaty „Technika ruchu”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Metoda Witolda Jurewicza polega na ciągłym badaniu ciężaru ciała poszczególnych ich części. W ramach warsztatu: praca na zakresach stawowych i ciągłej zmianie poziomu ciężaru oraz kierunków ruchu.

Witold Jurewicz – wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi (kierunek: choreografia), Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu (PPSKAK) w Kaliszu i kursów instruktorskich z tańca współczesnego w całym kraju. Jest założycielem, dyrektorem artystycznym i choreografem Teatru Tańca Alter. W latach 1992-2008 był dyrektorem artystycznym festiwalu Międzynarodowe Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu. Jest autorem programu nauczania tańca współczesnego i teorii ruchu oraz twórcą techniki ruchu wykorzystującej punkt podparcia jako podstawę do ruchu zgodnego z indywidualną motoryką ciała. Współpracuje z teatrami dramatycznymi w całej Polsce, m.in.: Teatrem im. Jaracza w Łodzi, Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem im. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Polskim w Poznaniu, oraz Teatrem im. Modrzejewskiej w Legnicy. Bierze udział w licznych projektach tanecznych i teatralnych. Prowadzi warsztaty w kraju i zagranicą.

Zapisy trwają do 12 września:mail: info@ruszafestiwal.pl, tel. +48 697 456 246. Formularz zgłoszeniowy.

Harmonogram wydarzeń

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:15

Wrocław: ASP, ul. Traugutta 19/21 (galeria Neon)

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close