Wrocław/V Festiwal CYRKULACJE: Iwona Olszowska „Powrót do korzeni kontakt improwizacji – fizyka kontaktu” – warsztaty

Zdjęcie: Wrocław/V Festiwal CYRKULACJE: Iwona Olszowska „Powrót do korzeni kontakt improwizacji – fizyka kontaktu” – warsztaty

Action Drive z książki I. Bartenieff: Body Movement.

Wersja do druku

Udostępnij

Iwona Olszowska: „Będziemy podążać za podstawami z jakich narodziła się forma kontakt improwizacji. Będziemy eksplorować prawa dynamiki Newtona. Będziemy bawić się z masą, rozróżniać ciało aktywne i pasywne, uczyć się lekkości, upadania czyli grawitacja i anty-grawitacja. Odwołamy się do small dance, słuchanie odruchów w ciele, oddechu. Obserwować będziemy siły oddziaływujące na ciało: siła bezwładności/inercja, siła odśrodkowa, pęd, wahadło, tarcie. Zajrzymy też w kierunku walk wschodnich, żeby poznać manipulacje, rodzaje oddziaływania i reagowania.”

ZAPISY: cyrkulacje.zapisy@gmail.com

Harmonogram oraz więcej informacji na:

www.cyrkulacje.wroclaw.pl

http://cyrkulacje.wroclaw.pl/festiwal-2014/harmonogram/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32, w godz. 10.00-13.00 (27 kwietnia w godz. 10.00-12.00)

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close