Zbąszyń/Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment 2014: Tomasz Bazan „ciało-obecność-działanie” – sesja warsztatowa w przestrzeni miejskiej

Zdjęcie: Zbąszyń/Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment 2014:  Tomasz Bazan „ciało-obecność-działanie” – sesja warsztatowa w przestrzeni miejskiej

Fot. materiały Teatru Maat Projekt.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych Experyment w Zbąszyniu Tomasz Bazan prowadzić będzie sesję warsztatową ciało-obecność-działanie. Forma warsztatów zasadzać się będzie na próbie integracji ciała w przestrzeni miejskiej i jego kodyfikacji poza kontekstem sceny. Krótkie działania performatywne polegające na kontakcie z napotkanymi osobami stworzą tkankę performansu, którego finał zakończy się pokazem pracy.

Nazywam tą podróż po prostu ciałem. To ciało niesie w sobie ogromną moc KONTAKTU. Ciało to może mówić, komunikować się bez użycia semantyki językowej. Wkraczać na kolejny poziom kodyfikacji. Wierzę, że jest w stanie za pomocą swoich przemian realnie zmieniać rzeczywistość na równi z językiem mówionym i pisanym (Tomasz Bazan).

O festiwalu: http://www.experyment-festival.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

ZBĄSZYŃ: Przestrzeń miejska.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close