Zbąszyń/Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment: Tomasz Bazan „Days for Dancing Performance”

Zdjęcie: Zbąszyń/Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment: Tomasz Bazan „Days for Dancing Performance”

Fot. Patrycja Płanik.

Wersja do druku

Udostępnij

Czekam na Ciebie /Rozmawiam z Tobą/ Tańczę dla Ciebie/ Jestem z Tobą

 

Od artysty:

 

Najdłuższe spotkanie może trwać 24 godziny, najkrótsze 1min. – w tym czasie tańczę dla odwiedzającej mnie osoby, realizując jej pomysł, marzenie, fantazję – mój taniec  może odbyć się w dowolnym, określonym przez „zamawiającego” miejscu – od galerii gdzie przebywam po prywatne mieszkanie – zachowana musi być tylko jedna zasada: wszystko odbywa się bez słów, w absolutnym milczeniu a wszelkie warunki warunki spotkania, i spędzania wspólnego czasu omawiane są tylko i wyłącznie podczas jednej rozmowy poprzedzającej zdarzenie – scenariusz tego wydarzenia lokuje się w realnym, żywym procesie obecności.

Zdarzenie odbywać się będzie podczas Międzynarodowych Spotkań Artystycznych EXPERYMENT w Zbąszyniu w dniach 30  czerwca – 2 lipca 2013.

Więcej: www.teatrmaat.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Zbąszyń: Galeria Baszta, ul. Powstańców Wielkopolskich 12, w godz. 11.00-17.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close