Zduńska Wola: Marysia Stokłosa „Intercontinental”

Zdjęcie: Zduńska Wola: Marysia Stokłosa „Intercontinental”

Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

Intercontinental Marii Stokłosy to najnowsze przedstawienie solowe artystki, którego premiera odbyła się odbędzie się w Studiu Teatralnym „Koło” w Soho Factoryw Warszawie w ramach Przeglądu Nowego Tańca 2012. Tym razem spektakl zostanie pokazany w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli. Akcja spektaklu toczy się w zmiennym krajobrazie budowanym za pomocą niebieskich materacy. Artystka podejmuje kolejne zadania – aranżuje próby własnej sprawności, wymyśla sposoby na pokonanie strachu. Obserwujemy zmienną relację pomiędzy przedmiotem a podmiotem – materace są zarówno elementami scenografii jak i bohaterami poszczególnych scen.

Intercontinental to poszukiwanie intymności w sytuacji nieobecności drugiego człowieka. Próba ukojenia w towarzystwie wyimaginowanych postaci.Kiedy spadasz, pozostaje jedynie mieć nadzieje, że na samym dole leży góra materacy.

Choreografia i taniec: Maria Stokłosa

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Zduńska Wola: Miejski Dom Kultury, ul. Łaska 12

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close