ENG
A A A
 kwiecień 2020 

Kraków/Scena Tańca Współczesnego: Warsztaty tańca współczesnego z elementami partnerowania; prowadzenie – Zbigniew Kocięba, Sandra Szatan

11 stycznia 2020 | godz. 10:30 | Kraków: SCKM, ul. Wietora 15, w godz. 10.30-13.00

Scena Tańca Współczesnego w Krakowie zaprasza na warsztaty tańca współczesnego z twórcami spektaklu Saman – Zbigniewem Kociębą i Sandrą Szatan. Warsztaty towarzyszące premierze spektaklu (11 stycznia, godz. 18.00) będą składały się z dwóch części: opartej na pracy indywidualnej, przygototwującej ciało do pracy z partnerem, oraz drugiej poświęconej partnerowaniu. Zajęcia skierowane są do osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Toruń: Warsztaty tańca współczesnego z Anną Krysiak

11 stycznia 2020 | godz. 12:00 | Toruń: Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu, ul. Przedzamcze 11/15

Anna Krysiak, niezwykła tancerka i nauczycielka tańca, po raz kolejny poprowadzi warsztaty w Toruniu. Jej styl ruchu powstawał na bazie wieloletniego doświadczenia pracy w Śląskim Teatrze Tańca oraz współpracy z wieloma pedagogami i choreografami z Europy, Kanady, Anglii i USA. Jest wynikiem jej własnych badań nad możliwościami ciała człowieka; kładzie nacisk na wykorzystanie naturalnych impulsów oraz ciężaru ciała, swobodnego przepływu energii, użycie pędu oraz zawieszeń – w tym balansowania między stanem równowagi a upadkiem. Warsztaty obejmą 8 godzin zajęć (4 godz. każdego dnia) i przeznaczone są dla tancerzy od 17. roku życia. 

 

Koszt: 170 zł (dwa dni) przy wpłacie do 7 stycznia, po tym terminie: 220 zł

Zapisy: Joanna Miś-Fudali, asiafudali@wp.pl

Kielce: Kielecki Teatr Tańca „Dziadek do orzechów” – chor. Elżbieta Szlufik-Pańtak i Grzegorz Pańtak

11 stycznia 2020 | godz. 12:00 | Kielecki Teatr Tańca | Kielce

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl Dziadek do orzechów, którego premiera odbyła się 6 grudnia 2012 roku. Autorami choreografii są Elżbieta Szlufik-Pańtak i Grzegorz Pańtak. Połączenie muzyki Piotra Czajkowskiego z techniką tańca jazzowego i współczesnego jest nośnikiem wartości historycznej, edukacyjnej i poznawczej. Niezwykle istotnym atutem produkcji są również kostiumy i scenografia, zaprojektowane przez uznaną scenograf i kostiumograf Małgorzatę Słoniowską, na stałe współpracującą z Operą Wrocławską.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia