ENG
A A A
 luty 2020 

Kraków/„Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń”: Michał Przybyła, Dominik Więcek „Bromance”

11 listopada 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4

Cricoteka zaprasza na spektakl Dominika Więcka i Michała Przybyły Bromance, który odbędzie się w ramach programu tanecznego Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń. Głównym tematem spektaklu Bromance jest stereotyp „prawdziwego mężczyzny”, braterskość, czułość męsko-męska czy też jej wyrzeknięcie się w imię hipotetycznej męskości. Pomysł na spektakl Bromance zrodził się z zainteresowania dyskursem wokół nowej koncepcji braterstwa – idei sformułowanej przez Jane Ward i opisywanej w Not Gay. Sex between Straight White Man. Będzie to będzie choreograficzny zapis tych rozważań.

 

Dominik Więcek i Michał Przybyła zostali laureatami konkursu The Best OFF 2019 za spektakl Bromance.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia