ENG
A A A
 luty 2020 

Lublin: XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

12 listopada 2019 - 17 listopada 2019 | Lublin

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca – największy w Polsce festiwal teatrów tańca, od lat organizowany w Lublinie. W tym roku nacisk w bogatym programie został położony na prezentację choreografii ze sceny brytyjskiej. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Company Wayne McGregor.

Warszawa/„Project X”: Yasmeen Godder – warsztaty dla tancerzy i performerów

13 listopada 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Teatr Syrena, ul. Litewska 3, godz. 10.00-13.00

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki wraz z Culture.pl/Instytutem Adama Mickiewicza zapraszają tancerzy i performerów na warsztaty z Yasmeen Godder. Podczas zajęć choreografka podzieli się z uczestnikami swoimi metodami pracy i ćwiczeniami, na których od lat opiera swoją praktykę choreograficzną. 

 

Warsztaty w języku angielskim, wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: informacja@zacheta.art.pl

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: „Tancerka i zagłada. Historia Poli Nireńskiej” – spotkanie z Weroniką Kostyrko

13 listopada 2019 | godz. 14:00 | Lublin: Centrum Kultury, Sala Kinowa, ul. Peowiaków 12

Podczas XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się spotkanie z Weroniką Kostyrko, autorką książki Tancerka i Zagłada. Historia Poli Nireńskiej

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia