ENG
A A A
 luty 2020 

Lublin: XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

12 listopada 2019 - 17 listopada 2019 | Lublin

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca – największy w Polsce festiwal teatrów tańca, od lat organizowany w Lublinie. W tym roku nacisk w bogatym programie został położony na prezentację choreografii ze sceny brytyjskiej. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Company Wayne McGregor.

Wrocław: Anna Konjetzky „Akademia nomadyczna” – warsztaty

14 listopada 2019 - 19 listopada 2019 | godz. 10:00 | Wrocław: Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32, godz. 10.00-18.00

Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu (polski partner niemieckiego projektu) wraz z kuratorką Anną Królicą zapraszają tancerzy pracujących w Polsce do udziału w pięciodniowej Akademii nomadycznej. W ramach projektu Anna Konjetzky poprowadzi, wraz z członkiniami swojego zespołu: Sahrą Huby i Quindell Orton, bezpłatne warsztaty. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Iryna Shirokaya „pieta.with//out love”

14 listopada 2019 | godz. 18:00 | Lublin: Galeria Labirynt, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5

W ramach XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się spektakl pieta.with//out love Iryny Shirokayej.

 

Iryna Shirokaya o spektaklu:

 

Zaczęłam coraz częściej śnić o wojnie. Mój strach rośnie za każdym razem, kiedy jest ogłaszana ogólna mobilizacji w moim kraju. Przerażający jest moment, kiedy otwierasz oczy pewnego dnia i widzisz postaci swoich najbliższych, jak odchodzą w niepamięć. Wojna nie ma zwycięzców. Świadomość matki po której stronie zginął jej syn nie uśmierzy bólu po jego stracie.

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia