ENG
A A A
 luty 2020 

Poznań/Alternatywna Akademia Tańca 2019: Maria Stokłosa „Choreografia improwizacji” – coaching

18 listopada 2019 - 22 listopada 2019 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w listopadowej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019 − coachingu Choreografia improwizacji, który poprowadzi Maria Stokłosa. 

 

Praca nad warsztatem choreografki/improwizatorki to dla mnie dyscyplina wykonywania pojedynczych zadań i utrzymywania uwagi w jednym miejscu, a jednocześnie utopijna (!) praktyka działania bez cenzury. To rewolucyjny postulat ciągłego wystawiania na próbę siebie oraz wspólnoty twórców i odbiorców sztuki, wartości, gustów i poglądów – Maria Stokłosa 

 

Termin zgłoszeń: 10 listopada 2019 roku, godz. 23.59

Koszt: 300 zł

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Thierry Verger – warsztaty Modal Underground

18 listopada 2019 - 22 listopada 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, w godz. 9.00-13.00

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na warsztaty Modal Underground, które poprowadzi Thierry Verger. Modal Underground to technika stworzona przez Thierry’ego – mająca zastosowanie w partneringu – inspirowana różnymi tradycjami kulturowymi i stylami tańca. Daje ona partnerom wyjątkowe bogactwo rozwiązań i sposobów interakcji. Warsztaty przeznaczone są dla osób praktykujących regularnie taniec współczesny, klasyczny lub improwizację kontaktową i zakończą się pokazem otwartym dla publiczności.

 

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tutaj

Gryfino: X Jesienna Scena Tańca

22 listopada 2019 - 24 listopada 2019 | Gryfino: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17

Wydarzenia 10-lecia Jesiennej Sceny Tańca będą w pewnym sensie podsumowaniem dotychczasowych wydań festiwalu. Podsumowaniem na pewno będzie wystawa fotograficzna oraz krótki film, który będzie retrospekcją z dotychczasowych wydań festiwalu, którego pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku. Pojawią się natomiast zupełnie nowe spektakle, choć pewne nazwiska na pewno miłośnikom tańca będą znane, bo przed laty niektórzy z nich występowali u nas jako tancerze, a teraz pojawią się w roli choreografów. Tematem przewodnim tegorocznych spektakli będzie człowiek, który analizuje, przeżywa.

Eliza Hołubowska – pomysłodawczyni i organizatorka festiwalu

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia