ENG
A A A
 luty 2020 

Gryfino: X Jesienna Scena Tańca

22 listopada 2019 - 24 listopada 2019 | Gryfino: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17

Wydarzenia 10-lecia Jesiennej Sceny Tańca będą w pewnym sensie podsumowaniem dotychczasowych wydań festiwalu. Podsumowaniem na pewno będzie wystawa fotograficzna oraz krótki film, który będzie retrospekcją z dotychczasowych wydań festiwalu, którego pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku. Pojawią się natomiast zupełnie nowe spektakle, choć pewne nazwiska na pewno miłośnikom tańca będą znane, bo przed laty niektórzy z nich występowali u nas jako tancerze, a teraz pojawią się w roli choreografów. Tematem przewodnim tegorocznych spektakli będzie człowiek, który analizuje, przeżywa.

Eliza Hołubowska – pomysłodawczyni i organizatorka festiwalu

Warszawa: „Ciekawość tańca 6.0 / Dance Curiosity 6.0” – warsztaty z Danielem Sandu (Amsterdam)

24 listopada 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Bielański Ośrodek Kultury, ul. Carla Goldoniego 1, w godz. 9.00-13.00

„Holinga” i Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie zapraszają na kolejną edycję warsztatów z cyklu Ciekawość tańca / Dance Curiosity, które poprowadzi Daniel Sandu z Amsterdamu wraz z Martą Berdel. Zajęcia łączą formułę tańców z różnych stron świata z tańcem kreatywnym. Myślą przewodnią cyklu jest rozbudzanie postawy zaciekawienia i zadziwienia.

 

Niech nic nie będzie dla nas oczywiste. Dociekamy, pytamy, wspólnie odkrywamy i inspirujemy się wzajemnie.

 

Zgłoszenia i wpłaty: do 5 listopada na adres: marta.berdel@gmail.com, tel. 795 487 175

Koszt: 250 zł

Gryfino/X Festiwal Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2019: Warsztaty taneczne

24 listopada 2019 | godz. 10:00 | Gryfino: Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Niepodległości 16 (sala gimnastyczna); w godz. 10.00-15.30

Organizatorzy Festiwalu Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2019 w Gryfinie zapraszają na warsztaty taneczne towarzyszące festiwalowi. Zajęcia z zakresu techniki tańca współczesnego i improwizacji poprowadzą Urszula Bernat-Jałocha i Marcin Motyl, a hip-hopu oraz Commercial Dance/New Age – zwycięzca 8. edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz Mateusz Sobecko. Organizatorzy zachęcają do udziału zarówno młodzież, jak i dorosłych.

 

Cena: 60 zł / za 1 warsztat trwający 2 dni

Rezerwacja i informacje: Ewelina Tołyż tewela95@gmail.com

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia