ENG
A A A
 listopad 2019 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Aleksandra Borys „Re-definiowanie fizyczności przez praktykę bycia” – warsztaty

25 listopada 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W listopadzie, w ramach jesiennego cyklu Ruch w Instytucie 2019, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do udziału w warsztatach z Aleksandrą Borys Re-definiowanie fizyczności przez praktykę bycia. Podczas zajęć poruszone będą takie zagadnienia, jak: anatomia i kinetyka ruchu, praktyka obserwacji i uważności w postrzeganiu ciała, aktywne bycie, a także pogłębianie świadomości zmysłów w rozwoju fizyczności.

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na miesiąc – 100 zł do nabycia na www.instytut-teatralny.pl oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym.

Ełk/TEATR POLSKA 2019: Vagabond Physical Collective „Lorem Ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

25 listopada 2019 | godz. 19:00 | Ełk: Ełckie Centrum Kultury, Sala Zebra, ul. Wojska Polskiego 47

Ełckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Lorem Ipsum grupy Vagabond Physical Collective. To autorski spektakl teatru tańca (w reż. Pawła Urbanowicza) o niespełnieniu, o silnych uczuciach, o ryzyku wychodzenia poza sferę komfortu – a wszystko po to, by zaspokoić swoje pragnienia. Spektakl prezentowany jest w ramach programu TEATR POLSKA 2019.  

 

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie ECK. 

 

 

Warszawa: Atsushi Takenouchi „Bezimienna wyspa”

25 listopada 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1

Spektakle butoh Atsushiego Takenouchiego, choć nie mieszczą się w tradycyjnej formule linearnej opowieści, zawsze są pewną historią – uniwersalną, ale i naszą własną. Minimalistyczne w formie, pełne są metafor dotykających odwiecznych praw, którymi rządzi się życie. To czyste doświadczenie, w którym ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Tym razem odkrywać będziemy nieznane przestrzenie bezimiennej wyspy. Razem z artystą, unosząc się na miękkich falach dźwięków tworzonych na żywo przez Hiroko Komiya, wyruszymy w daleką podróż. Dokąd? Tego dowiemy się podczas spektaklu. Artysta zapowiada go krótkim wierszem.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia