ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Aleksandra Borys „Re-definiowanie fizyczności przez praktykę bycia” – warsztaty

25 listopada 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W listopadzie, w ramach jesiennego cyklu Ruch w Instytucie 2019, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do udziału w warsztatach z Aleksandrą Borys Re-definiowanie fizyczności przez praktykę bycia. Podczas zajęć poruszone będą takie zagadnienia, jak: anatomia i kinetyka ruchu, praktyka obserwacji i uważności w postrzeganiu ciała, aktywne bycie, a także pogłębianie świadomości zmysłów w rozwoju fizyczności.

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na miesiąc – 100 zł do nabycia na www.instytut-teatralny.pl oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym.

Gdańsk/Gdańska Galeria Miejska: Magda Jędra i Anna Steller „To się nigdy nie skończy”

25 listopada 2019 | godz. 18:00 | Gdańsk: Dom Chodowieckiego i Grassa, ul. Sieroca 6

Na projekt złożą się trzy różne działania, w trzech różnych miejscach i z trzema różnymi energiami i mocami. Cała seria zdarzeń stworzy jednolite i spójne dzieło. Pierwszego dnia (24 listopada), pracując w przestrzeni Gdańskiej Galerii Miejskiej, Magda Jędra i Anna Steller zaproszą widzów na nietypowy „koncert”, podczas którego wykrzyczą swój sprzeciw wobec (wszech)przemocy i (wszech)agresji panującej obecnie w Polsce. W poniedziałek (25 listopada) na trawniku przed Domem Chodowieckiego i Grassa zachęcą do uczestniczenia we wspólnym rytuale uzdrawiania planety (Healing Dance for the Dying Planet). Za pomocą prostego tańca artystki chcą wytworzyć pozytywną energię, która w symboliczny sposób, jak wierzą, może uzdrowić świat. Ostatniego dnia (26 listopada) zaproszą do Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, gdzie w towarzystwie przedmiotów i rzeczy z przeszłości, zajmą się teraźniejszością, którą spróbują na nowo jakoś „posklejać”...

Ełk/TEATR POLSKA 2019: Vagabond Physical Collective „Lorem Ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

25 listopada 2019 | godz. 19:00 | Ełk: Ełckie Centrum Kultury, Sala Zebra, ul. Wojska Polskiego 47

Ełckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Lorem Ipsum grupy Vagabond Physical Collective. To autorski spektakl teatru tańca (w reż. Pawła Urbanowicza) o niespełnieniu, silnych uczuciach, o ryzyku wychodzenia poza sferę komfortu – a wszystko po to, by zaspokoić swoje pragnienia. Spektakl prezentowany jest w ramach programu TEATR POLSKA 2019.  

 

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie ECK. 

 

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia