ENG
A A A
 luty 2020 

Kielce/Kielecki Teatr Tańca: „Zabawy i figle w Strasznym Dworze” – pokaz uczniów OSB im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu i OSM im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

27 listopada 2019 | godz. 12:00 | Kielecki Teatr Tańca | Kielce

Dla uczczenia 2019 roku, ogłoszonego Rokiem Stanisława Moniuszki, z okazji 200. rocznicy urodzin Kompozytora Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl taneczny pt. Zabawy i figle w Strasznym Dworze.

 

W spektaklu zaprezentują się najzdolniejsi uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, a także uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Na scenie wystąpi ponad 60 młodych artystów.

Skarżysko-Kamienna/TEATR POLSKA 2019: Vagabond Physical Collective „Lorem Ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

27 listopada 2019 | godz. 19:00 | Skarżysko-Kamienna: Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa, ul. Słowackiego 25

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na spektakl Lorem Ipsum grupy Vagabond Physical Collective. To autorski spektakl teatru tańca (w reż. Pawła Urbanowicza) o niespełnieniu, o silnych uczuciach, o ryzyku wychodzenia poza sferę komfortu – a wszystko po to, by zaspokoić swoje pragnienia. Spektakl prezentowany jest w ramach programu TEATR POLSKA 2019.  

 

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w biurze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w czasie dyżurów (środa w godz. 10.00-12.00, I piętro, pok. 112).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia