ENG
A A A
 luty 2020 

Kraków/Cracovia Danza: Warsztaty techniki tańca Isadory Duncan z Kathleen Quinlan

29 listopada 2019 | godz. 11:00 | Kraków: PTG Sokół, ul. J. Piłsudskiego 27, w godz. 11.00-18.00

Balet Cracovia Danza zaprasza na warsztaty, które poprowadzi jedna z największych specjalistek stylu Isadory Duncan – Kathleen Quinlan. Program warsztatów będzie unikatowy – znajdą się w nim podstawy techniki tanecznej Isadory Duncan oraz nauka jej autentycznych choreografii. Dla chętnych przewidziana jest możliwość prezentacji wypracowanej na warsztatach choreografii Isadory do Poloneza A-dur op. 40 nr 1 Fryderyka Chopina. Warsztaty przeznaczone są dla zawodowych tancerzy, pedagogów tańca i uczniów szkół baletowych.

 

Zgłoszenia do 25 listopada przez e-mail: pr@cracoviadanza.pl lub telefonicznie 12 421 08 36

Warszawa: Pokaz filmu i premiera książki „Basiu, zatańczymy…”

29 listopada 2019 | godz. 14:00 | Warszawa: ZASP, Aleje Ujazdowskie 45

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na premierę film i albumu fotograficznego (oba pod tym samym tytułem) Basiu, zatańczymy... Za ich pomocą fundacja przypomina postaci największych gwiazd baletu XX wieku – Barbary Bittnerówny i Witolda Grucy – ikon stylu lat 50-tych i dawnych „celebrytów” sceny baletowej.

 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: „Spotkania kinetograficzne” – cykl warsztatów; prelekcja: „Zapis kinetograficzny elementów techniki Martha Graham” – Anna Opłocka

29 listopada 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza do udziału w cyklicznych, piątkowych Spotkaniach kinetograficznych. To otwarte, bezpłatne warsztaty, których celem jest przedstawienie przydatnego, uniwersalnego sposobu notacji tańca i ruchu. Każdy warsztat składa się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz części zasadniczej. W piątek 29 listopada prelekcję zatytułowaną Zapis kinetograficzny elementów techniki Martha Graham wygłosi Anna Opłocka.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia