Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 22 września 2014 odbyła się oficjalna inauguracja nowego roku akademickiego w Instytucie Tańca Współczesnego w Belgradzie – pierwszej serbskiej szkole wyższej kształcącej studentów w obszarze baletu, tańca współczesnego i choreografii. Instytut dysponuje bogatym zapleczem dydaktycznym: posiada w pełni wyposażone sale prób z amortyzującą posadzką, bibliotekę oferującą szeroki zbiór druków oraz nagrań przedstawień klasycznych i współczesnych, siłownię, saunę i gabinety do masażu.

 

Wśród kadry dydaktycznej znalazł się Maciej Kuźmiński, który poprowadzi warsztaty z tańca współczesnego (Floor Work, Dynamic Phrasing i Limón-Based Release), Joelle Mazet, która będzie uczyć metodologii baletu oraz Masa Kolar jako wykładowczyni tańca współczesnego i choreografii.

 

Trwa nabór studentów. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu (011) 41 40 420 od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00–17.00. 

 

Strona internetowa: www.iui.rs

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close