Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na premierę spektaklu pt. FAST FOOT FOOLS w choreografii Anny Piotrowskiej. Jego pokazy odbędą się 23 i 24 czerwca 2023 roku o godz. 19.00.

Wersja do druku

Udostępnij

Twórcy o spektaklu:

Jeśli ktoś pamięta spektakl z 2017 roku FAST FOOD FOOT, to wie, czego może się spodziewać, ale czy rzeczywiście? Bądźcie z nami!

„Fast Foot Fools” to w wolnym tłumaczeniu szybkonodzy głupcy, a sztuka stanowi kontynuację przedstawienia, które miało swoją premierę w 2017 roku. Podobnie jak w spektaklu sprzed lat, także w najnowszej produkcji, będzie można odnaleźć odniesienia do popkultury, zabarwione dużą dawką autoironii.

Na scenie zatańczą zarówno tancerze Teatru ROZBARK, jak i stażystki programu „Teren Tańca – program tworzenia rynku pracy dla zawodowych tancerzy II”, które od września szkolą się, współpracują, współtworzą i występują na scenie Teatru ROZBARK.

Realizatorzy:

Koncepcja, choreografia, reżyseria: Anna Piotrowska
Kreacja i wykonanie: Kamil Bończyk, Joanna Brodniak, Aleksandra Kępińska, Maria Lenczewska, Sabina Letner, Julia Lewandowska, Aleksandra Łuczak, Ewa Noras, Alexey Torgunakov, Katarzyna Zioło, Daniel Zych
Kostiumy: Ewa Noras, Anna Piotrowska, Bronisława Cichy
Scenografia: Anna Piotrowska
Światła: Paweł Murlik,  Anna Piotrowska
Muzyka: kolaż / udźwiękowienie: Anna Piotrowska
Realizacja: Dastin Greczyło, Jakub Ritter, Kuba Zapartowicz, Krzysztof Soszka
Produkcja: Teatr Rozbark
Współprodukcja: Fundacja Rozwoju Tańca
Koncepcja wideo i sesji zdjęciowej: Anna Piotrowska, Ewa Noras
Fotografie: Aleksandra Staszczyk, Jola Staszczyk

Premiera: 23 czerwca 2023 roku, Teatr ROZBARK, Bytom

Czas trwania: 70 minut

Spektakl jest przeznaczony dla widzów powyżej 15. roku życia.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close