14 maja o godz. 19.00 odbędzie się premiera spektaklu Przesycone mgłą w choreografii Elwiry Piorun. Praca pokazywana była w Międzynarodowy Dzień Tańca w formule work in progress.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Świat spowity mgłą… a w nim my, ludzie. Dlaczego nie możemy żyć w spokoju?

Przesycone mgłą to przedstawienie o niepewnej przyszłości młodych ludzi. O ich szukaniu własnej drogi w świecie, który z dnia na dzień stał się nieprzewidywalny i pozbawiony perspektyw. W miejsce optymistycznego spełniania marzeń i ambicji w otwartym świecie, przyszłość wydaje się niepewna i pełna zagrożeń. Jak długo to potrwa? Czy można mieć jeszcze jakieś plany i marzenia w dzisiejszym świecie? Jak rozproszyć mgłę niepewności, która wydaje się nas tak ciasno otaczać? Poszukiwanie drogi wyjścia z tego stanu niepewności jest tematem spektaklu.

Choreografia: Elwira Piorun
Obsada: Małgorzata Nowak, Amanda Nabiałczyk, Krzysztof Łuczak, Maria Szczerbiak, Bartłomiej Kamiński
Czas trwania: 60 minut

Bilety: ewejsciowki.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close