Ludzie tańca

Zdjęcie: Agnieszka Wojciechowska

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Agnieszka Wojciechowska – tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca. Absolwentka Ogónlokształcącej zkoły Baletowej w Warszawie. Edukację taneczną rozpoczęła od zajęć tańca klasycznego, nowoczesnego oraz jazzu. Po uzyskaniu dyplomu tancerza zawodowego wyjechała na studia do Rotterdamse Dansacademie  – CODARTS w Rotterdamie.

Od początku sezonu artystycznego 2008/2009 współpracuje z BTT, którego jest solistką od stycznia 2009 roku. Tańczyła m.in. w Eurazji i Men’s Dance. Występuje w spektaklach Romeo i JuliaŚwięto wiosnyCzekając na…WindowsOutCool Fire, Sen nocy letniejBody Master, Burza Izadory Weiss, Sen Wojciecha Misiuro, Chopinart Emila Wesołowskiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Six Dances, Falling Angels Jiříego Kyliána, Clash Patricka Delcroix.

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close