Ludzie tańca

Zdjęcie: Anna  Kalita

Anna Klaita. Fot. archiwum prywatne.

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Kalita – menadżer Lubelskiego Teatru Tańca, specjalista ds. marketingu i PR. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, kierunku Kulturoznawstwo Obroniła licencjat z krytyki i animacji sztuki (2005), następnie ukończyła studia magisterskie w zakresie krytyki i promocji sztuk plastycznych (2007).

W latach 2005-2007 współpracowała z Agencją Reklamową Cumulus w Lublinie. Następnie odbyła staż w Centrum Kultury w Lublinie, pracując dla Lubelskiego Teatru Tańca (2007-2008). Od listopada 2008 jest pracownikiem Centrum Kultury w Lublinie i menadżerem LTT. Współpracuje przy organizacji Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca oraz Forum Tańca Współczesnego i Międzynarodowego Dnia Tańca.

Ma za sobą również praktyki w Muzeum − Zamku w Łańcucie (2005, 2007) oraz staż zagraniczny na stanowisku obsługa klienta w firmie PlayCade (Atlantic City, Stany Zjednoczone).

Anna Klaita. Fot. archiwum prywatne.

powiązane

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close