Ludzie tańca

Zdjęcie: Bartosz Kondracki

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Bartosz Kondracki − tancerz Bałtyckiego Teatru Tańca. Pierwsze kroki taneczne stawiał w zespole tańca nowoczesnego „Caro Dance” w Siedlcach. Zdobył liczne tytuły i nagrody w Krajowych Mistrzostwach oraz Mistrzostwach Europy i Świata, m.in. Wicemistrz Polski modern dance solo. Ukończył Wyższą Szkołę Umiejętności w Kielcach (kierunek Taniec). Brał udział w licznych warsztatach tanecznych, m.in. z zakresu lyrical jazz, modern jazz, modern jazz underground, funky jazz, hip-hop. Do grudnia 2008 roku był tancerzem Kieleckiego Teatru Tańca. W 2011 roku uzyskał dyplom tancerza przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich (ZASP). W kwietniu 2010 wraz z Agnieszką Artych zrealizował spektakl Ad Infinitum (w ramach konkursu „Rezydencja/Premiera 2010”, realizowanego przez Klub Żak w Gdańsku).

 

Od stycznia 2009 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca, gdzie występuje w spektaklach Romeo i JuliaŚwięto wiosnyCzekając na…WindowsOutCool Fire, Sen nocy letniejŚmierć i dziewczynaFunLightBody MasterBurza, Fedra Izadory Weiss, Sen Wojciecha Misiuro, Chopinart+ Emila Wesołowksiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Six Dances, Sarabande Jiříego Kyliána oraz Clash Patricka Delcroix.

 

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close