Ludzie tańca

Zdjęcie: Sayaka Haruna-Kondracka

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Sayaka Haruna-Konracka  − tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca. Lekcje baletu rozpoczęła w wieku pięciu lat. Pod wrażeniem prac Kazuyuki Futami zdecydowała się poświęcić tańcowi współczesnemu. W 2010 roku studiowała na University for the Arts w Codarts. Podczas programu „Dance& Age”, w którym wzięła udział, miała okazję pracować z Jiří Kyliánem, Michaelem Schumacherem i Sabine Kupferberg.

W tym samym roku odbyła staż w zespołach Dance Works Rotterdam i Introdans. W sezonie 2011/2012 tańczyła w teatrze Cinevoux Junior Company.

 

Od września 2012 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Czekając na…, WindowsOutCool FireSen nocy letniejFunLightBody MasterBurza, Fedra Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix oraz Six DancesFalling Angels Jiříego Kyliána.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close