Burdąg: Gosia Piastowska i Szymon Osiński – warsztaty (współczesny, modern, joga)

Zdjęcie: Burdąg: Gosia Piastowska i Szymon Osiński – warsztaty (współczesny, modern, joga)

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Burdąg zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Małgorzata Piastowska (taniec współczesny i joga) oraz Szymon Osiński (modern-jazz). Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych.

Koszt: 565 zł przy zapisie do 15 sierpnia 2016, 585 zł – po tym terminie. Cena obejmuje: nocleg + zajęcia + trzy dwudaniowe obiady mięsne lub wegetariańskie + dostęp do sali 24h na dobę.

Zapisy i pytania: gpiastowska@gmail.com

W dzień przyjazdu odbędą się zajęcia z tańca współczesnego oraz modern-jazzu, w pozostałe dni warsztaty zaczynać się będą od zajęć z jogi, później będą zajęcia taneczne. W niedzielę odbędzie się tylko joga.

Małgorzata Piastowska – tancerka, pedagog oraz choreografka tańca współczesnego. W pracy z ciałem interesują ją: świadome wykonanie ruchu, zależność pomiędzy działaniem,  a emocjonalnością ukrytą w ciele tancerzy, obserwacja oddechu i jego wpływ na jakość wykonywanych gestów oraz przede wszystkim przyjemność, którą każdy może odnaleźć w tańcu, a następnie w każdej dziedzinie swojego życia. Wykorzystuje praktykę kontakt improwizacji oraz jogi aby pogłębiać swoją wiedzę o ciele, aby poznawać je na coraz głębszych poziomach i gromadzić nowe narzędzia do pracy. Na zajęciach kładzie nacisk na wyrobienie w uczniach świadomości ciała. Uczniowie dowiadują się jak ich ciało jest zbudowane i jakie w związku w tym ma możliwości ruchowe, jak wykorzystywać zależności pomiędzy poszczególnymi częściami ciała oraz pomiędzy nimi, a przestrzenią. Wprowadzane są elementy techniczne wykorzystywane w tańcu współczesnym wraz z ich opisem, mechaniką ruchu, specyfiką oddychania i myślenia o ruchu, tak aby tancerz w przyszłości mógł świadomie wykorzystywać je w trakcie improwizacji bądź wykonując je w choreografiach. Na co dzień naucza w Akademii Tańca Zawirowania w Warszawie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 14:00

Pęcice Małe: Fundacja Burdąg, ul.Kamień Polny 12

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close