Gdańsk/15. Gdański Festiwal Tańca: Magdalena Wójcik i Stefano Otoyo. Warsztaty CoDa Movement

Zdjęcie: Gdańsk/15. Gdański Festiwal Tańca: Magdalena Wójcik i Stefano Otoyo. Warsztaty CoDa Movement

Magdalena Wójcik i Stefano Otoyo "Atsu". Fot. Sandra Wilk

W ramach weekendu z tańcem współczesnym Klub Żak zaprasza na warsztaty dla par CoDa Movement, prowadzone przez Magdalenę Wójcik i Stefano Otoyo.

Wersja do druku

Udostępnij

CoDa czyli Consciuos Dance (uważny taniec) – to warsztat dla par, niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Prowadzący podejmą tematykę energii w parze. Dzięki technikom contact improvisation, delikatnego dotyku, masażu, zaufania i poddania, uczestnicy będą dążyli do stworzenia własnej choreografii wypływającej z serca, a nie umysłu. Może w tańcu uda się pokonać napięcia, emocjonalne blokady i traumy. A może tylko, i aż, razem zatańczyć i poczuć swoje ciała i energie.

Prowadzący warsztaty, Magdalenia Wójcik i Stefano Otoyo, to laureaci Nagrody Publiczności na Warszawskim Konkursie Choreograficznym. Tego samego dnia, o godz. 19:00 będzie można obejrzeć ich w romantycznym duecie Atsu.

Magdalena Wójcik – tancerka E.sperimenti Dance Company oraz instruktor tańca współczesnego w Rzymie. Po 3-letniej współpracy z Sopockim Teatrem Tańca, odbyła roczny trening pod dyrekcją Roberto Zappali. W 2015 roku rozpoczęła współpracę z Elia Mrak oraz Nancy Lopez (USA), Sharon Fridman, Paolo Mohowich oraz Valerio Longo. Podczas pobytu na Sycylii realizowała się również jako choreograf, jej prace zostały pokazane w Scenario Publico oraz Acitrezza. W jej doświadczeniach nie zabrakło również przygody z You Can Dance w 6. edycji programu. Obecnie kontynuuje swój rozwój jako tancerka, współpracując z młodym gwiazdorem choreografii Moritzem Ostruchnjakiem i poszerza wiedzę z zakresu psychologii, która zawsze była jej pasją.

Stefano Otoyo – tancerz tańca współczesnego oraz hip-hop, od 2010 roku związany z E.sperimenti Dance Company z Rzymu. Od 2010 roku związany z teatrem. Obecnie mieszka w Warszawie i współpracuje z Teatrem Tańca Zawirowania, naucza techniki Flow Dynamics. Jest współtwórcą projektu Coda Dance Movement. Ma za sobą światowe tournée, występy we włoskiej telewizji i wygrane Hip hop Battle. Obecnie jego praktyka i rozwój kierują się ku poznawaniu ciała, świadomości oraz improwizacji, łącząc różne style taneczne.

Więcej o wydarzeniu: Roztańczmy się przed Walentynkami! Klub Żak (klubzak.com.pl)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:30

Gdańsk: Klub Żak, ul. Grunwaldzka 195/197

inne wydarzenia

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Aktualności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close