Gdańsk/Klub Żak: Teatr LipZezRew „Kobieta z wydm”

Zdjęcie: Gdańsk/Klub Żak: Teatr LipZezRew „Kobieta z wydm”

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Klub Żak zaprasza na pokaz spektaklu Teatru LipZezRew Kobieta z wydm. Przedstawienie Kobieta z wydm powstało z inspiracji dziełem Abe Kobo pod tym samym tytułem. Opowiada historię narodzin miłości, która na jawi się jako zniewolenie, by w końcu stać się dla nas sensem istnienia.

Autorzy o spektaklu: To, co kusi nas swym blaskiem często staje się tylko fałszywym odbiciem, a to co wydaje się udręką jest drogą ku szczęściu. „Kobieta z wydm” to obraz uczucia, które rodzi się w bólu, uczucia dojrzewającego, które potrzebuje czasu i zrozumienia. To uczucie jest walką, której finał jest z góry dla każdego wygrany.

 

koncepcja, choreografia, muzyka, wykonanie: Danuta Markisz, / Bożena Zezula / Tomasz Lipski / Robert Połyń / Premiera: Klub Żak / zrealizowano w ramach projektu Trójmiejska Korporacja Tańca, Gdański Festiwal Tańca 2012 oraz w ramach Stypendium Miasta Gdańska

Danuta Markisz – tancerka związana z Teatrem Dada von Bzdülöw w latach 1996-2000. Współpracowała z Teatrem Miejskim w Gdyni w latach 1996 – 2000.

BILETY :

25 zł – normalne / 15 zł – studenci* i na Kartę do Kultury / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – na Kartę Wielodzietnej Rodziny / 3 zł – na Kartę Tancerza

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. / Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane. /  W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie przedstawień.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close