Gdańsk/Trójmiejski Punkt Taneczny: Teatr w Twojej Głowie „Chorzy na miłość”

Zdjęcie: Gdańsk/Trójmiejski Punkt Taneczny: Teatr w Twojej Głowie „Chorzy na miłość”

Fot. materiały Klubu ŻAK.

Wersja do druku

Udostępnij

Trójmiejski Punkt Taneczny zaprasza na pokaz spektaklu Teatru w Twojej Głowie Chorzy na miłość.

Bożena Zezula o spektaklu:

Ideą spektaklu jest ukazanie, jak ludzie różnie rozumieją słowo miłość. Twórcy spektaklu zainspirowani prozą, będą wchodzić w role postaci z książki Manuela Vincenta Chorzy na miłość. Spektakl opowiadać będzie o „złym uczuciu”, uzależnieniu od namiętności i przemocy, walce ze słabościami.

koncept, choreografia, światła, scenografia: Teatr W Twojej Głowie / wykonanie: Bożena Zezula, Danuta Markisz, Magdalena Sanocka, Krzysztof Dziwny Gojtowski, Robert Połyń / muzyka, wizualizacje: Łukasz Krypel / realizacja w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca 2014 / 30 min.

Bilety na spektakle:
25 zł / 15 zł – studenci* i Karta do Kultury* / 10 zł – uczniowie* i seniorzy / 5 zł – na Kartę Dużej Rodziny* / 3 zł – na Kartę Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)
Bilety obejmują 2 spektakle.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Odbiór rezerwacji nie później niż pół godziny przed imprezą. / Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. / Liczba biletów zniżkowych na KARTĘ DO KULTURY i KARTĘ DUŻEJ RODZINY limitowana. / Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Klub Żak, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close