Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Eryk Makohon – warsztaty tańca współczesnego

Zdjęcie: Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Eryk Makohon – warsztaty tańca współczesnego

Fot. Andac Karabeyoglu

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na letnie warsztaty tańca współczesnego z Erykiem Makohonem. Cena: 110 zł – karnet obejmujący wszystkie zajęcia (adepci KTT 70 zł), 30 zł – pojedyncza wejściówka (adepci KTT 20 zł). Płatność w dniu warsztatów.

Zgłoszenia:

krakowskiteatrtanca@o2.pl

Prowadzący o warsztatach:

Warsztaty polegać będą zarówno na budowaniu określonego języka ruchowego, jak i stymulowaniu jakości ruchowych poprzez konkretyzowanie intencji działania czy funkcjonalności ruchu. Poprzez zadawanie materiału ruchowego z jednoczesnym określeniem jego intencji i sposobu gospodarowaniu energią tworzyć będziemy struktury choreograficzne o określonym tempo-rytmie. W ramach warsztatów nawiązywać będziemy także do polskiej techniki tańca współczesnego, stworzonej przez Jacka Łumińskiego. Charakterystyczne dla tej techniki są policentryzm ruchowy, a więc wyprowadzanie jednoczesne lub następujące po sobie impulsów w różnych częściach ciała, funkcjonalność, intencyjność w ruchu, skokowa zmienność dynamiki, poziomów i kierunków ruchu w miejsce estetyzowania formy czy kształtów.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Kraków: STUDIO KTT, ul. Grzegórzecka 69. 19.00-20.30: poziom średniozaawansowany, 20.00-22.00: poziom zaawansowany.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close