Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Alicja Miszczor-Jobda, Iwona Olszowska, Monika Kiwak, Małgorzata Werbińska „4 short dances? pomiędzy realem, surrealem, abstrakcją”

Zdjęcie: Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Alicja Miszczor-Jobda, Iwona Olszowska, Monika Kiwak, Małgorzata Werbińska „4 short dances? pomiędzy realem, surrealem, abstrakcją”

Na zdjęciu: Monika Kiwak. Fot. Fot. Alex Rault.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Barakah zaprasza w ramach cyklu Obszar tańca na pokaz spektakli spektrum tańca współczesnego od choreografii po improwizację strukturalną, wypływające z nurtu tańca współczesnego.

4 short dances ? pomiędzy realem, surrealem, abstrakcją

piątek, 30 maja, godz. 20.30
Scena Paulińska 28

Tańczą:
Iwona Olszowsk: Moda na gender
Monika Kiwak: Star Fish
Alicja Miszczor-Jobda: Kobieta z sercem /premiera/
Małgorzata Werbińska: Intro /premiera/

Muzyka: Marcin Janus

Bilety 15/20 zł

Bilety można rezerwować: mailowo (rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca).

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Kraków: Teatr Brakah, Paulińska 28

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close