Kraków/TEDxKraków: Krakowski Teatr Tańca „Poliamoria” – fragmenty

Zdjęcie: Kraków/TEDxKraków: Krakowski Teatr Tańca „Poliamoria” – fragmenty

Fot. Bartek Cieniawa

Wersja do druku

Udostępnij

25 października, w piątek, Krakowski Teatr Tańca weźmie udział w konferencji TEDx. TED jest niezależnie zorganizowaną konferencją w duchu „idei wartych propagowania”. TEDxKraków to lokalna wersja konferencji TED oraz część programu TEDx czyli imprez organizowanych przez fanów TED na całym świecie. „MAKE” to tytuł głównej konferencji tegorocznego TEDx Kraków, które odbędzie się w Starej Zajezdni Tramwajowej.

Wśród prelegentów TEDxKraków 2013 będzie można spotkać między innymi Catherine Bracy, wieloletnią dyrektor Centrum Berkmana d/s Internetu i Społeczeństwa na Harvardzie. Catherine Bracy kierowała także kampanią prezydencką Barracka Obamy w 2012 roku. Ekspert opowie, jak wykorzystać możliwości, które daje współczesna technologia, aby budować prawdziwe społeczeństwo obywatelskie XXI wieku. Z kolei krakowski zespół Recycling Band pokaże, że na pozór już bezużyteczne rzeczy mogą posłużyć do tworzenia wspaniałej muzyki.

Krakowski Teatr Tańca przedpremierowo zaprezentuje fragmenty spektaklu Poliamoriadotykającego kontrowersyjnego zagadnienia związków wieloosobowych, będących alternatywą dla „rodziny nuklearnej” – tradycyjnej jednostki, podstawy wielu społeczeństw. Premiera spektaklu odbędzie się dwa dni później – 27 października 2013 w Nowohuckim Centrum Kultury. 

 

Więcej

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Kraków: Stara Zajezdnia, ul. św. Wawrzyńca 12 lub online na: tedxkrakow.com

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close