Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty z Sylwią Hefczyńską-Lewandowską

Zdjęcie: Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty z Sylwią Hefczyńską-Lewandowską

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

23 marca Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza warsztaty tańca współczesnego z Sylwią Hefczyńską-Lewandowską. Warsztaty adresowane są do tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia odbędą się w STUDIU C4 Nowohuckiego Centrum Kultury. Cena: 100 zł przy zgłoszeniu do 16 marca (niedziela), 130 zł od 17 marca za 6 h zajęć. Zgłoszenia: agata.syrek@nck.krakow.pl

 

Od prowadzącej:

Zajęcia będą się składać z dwóch części. W pierwszej skupimy się na budowaniu materiału ruchowego. Będzie on uwzględniał elementy polskiej techniki tańca współczesnego; zmiany poziomów i kierunków działania, zawieszenia ruchów, nagłe zmiany jakości dynamicznych i rytmu, policentryzm górnej części ciała, zasady negacji i opozycji w ruchu, użycie ciężaru ciała z odpowiednim oddychaniem oraz motywację do ruchu. Całość posłuży nam jako baza wyjściowa do dalszej pracy.

W drugiej części będziemy pracować nad obecnością sceniczną i różnymi jej aspektami – spontanicznością, koncentracją uwagi, wspólną przestrzenią, energią, czasowaniem oraz budowaniem relacji z partnerem.

 

KARTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close