Lublin: Lubelski Teatr Tańca – zajęcia z tańca współczesnego

Zdjęcie: Lublin: Lubelski Teatr Tańca – zajęcia z tańca współczesnego

Wersja do druku

Udostępnij

Lubelski Teatr Tańca zaprasza wszystkich chętnych na regularne zajęcia z tańca współczesnego, które poprowadzą: Beata Mysiak, Wojciech Kaproń i Barbara Czajkowska. Poziom zajęć każdorazowo dostosowywany jest do umiejętności uczestników tworzących grupę.W programie zajęć koncentrujemy się na wzmacnianiu, rozciąganiu i rozluźnianiu poszczególnych partii mięśni, analizujemy ruch (ciało, przestrzeń, dynamika) proponujemy trening kondycyjny bazując na autorskich technikach tańca współczesnego.

Zajęcia przeznaczone są również do osób uprawiających inne style tańca i inny rodzaj aktywności ruchowej jako trening wspomagający.

Zajęcia w maju będą odbywać się we wtorki i czwartki, w godzinach 19.30-21.00 w siedzibie Lubelskiego Teatru Tańca przy ul. Narutowicza 32.

Koszty udziału w marcu:
– 7 zajęć w cyklu (wtorki i czwartki) – 105 zł
– 4 zajęciaw cyklu (wtorki) – 60 zł
– 3 zajęcia w cyklu (czwartki) – 45 zł
– pojedyńcze zajęcia (poniżej 3 zajęć w cyklu dowolny dni w tygodniu) – 20 zł

Zgłoszenia: karta zgłoszeń wysłana na adres: warsztaty.taniec@ck.lublin.pl

warsztaty.taniec@ck.lublin.p

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:30

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close