Spektakle

Otrębusy/Europejskie Centrum Matecznik Mazowsze: PBN „Moving rooms” – chor. Krzysztof Pastor

Zdjęcie: Otrębusy/Europejskie Centrum Matecznik Mazowsze: PBN „Moving rooms” – chor. Krzysztof Pastor

Wersja do druku

Udostępnij

Polski Balet Narodowy zaprezentuje w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach pełny emocji spektakl Moving Rooms w choreografii Krzysztofa Pastora do muzyki Alfreda Schnittkego i Henryka Mikołaja Góreckiego (znany już z wieczoru Echa czasu).

Moving Rooms
wznowienie
Choreografia: Krzysztof Pastor
Muzyka: Alfred Schnittke – Concerto grosso I
(Cadenza – Rondo – Postludio),
Henryk Mikołaj Górecki – Koncert na klawesyn i orkiestrę smyczkową op. 40
Kostiumy: Oliver Haller
Światła: Bert Dalhuysen

powiązane

Ludzie

Krzysztof Pastor

Krzysztof Pastor

Polski Balet Narodowy zaprezentuje w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach pełny emocji spektakl Moving Rooms w choreografii Krzysztofa Pastora do muzyki Alfreda Schnittkego i Henryka Mikołaja Góreckiego (znany już z wieczoru Echa czasu). Moving Rooms wznowienie Choreografia: Krzysztof Pastor Muzyka: Alfred Schnittke – Concerto grosso I (Cadenza – Rondo – Postludio), Henryk Mikołaj Górecki – Koncert na klawesyn i orkiestrę smyczkową op. 40 Kostiumy: Oliver Haller Światła: Bert Dalhuysen

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close