Poznań: Flesh System // Korina Kordova, Przemek Kamiński „#abyss.witchroulette”

Zdjęcie: Poznań: Flesh System // Korina Kordova, Przemek Kamiński „#abyss.witchroulette”

Fot. Patrycja Płanik.

Wersja do druku

Udostępnij

NIE PRZESTAWAJ TEGO CZYTAĆ, ALBO STANIE SIĘ COŚ ZŁEGO. Tak naprawdę nie było żadnej rezydencji. Tak naprawdę odbywaliśmy research astralny. Tak naprawdę polowaliśmy na Twojego kota. Tak naprawdę zamawialiśmy eliksiry z portali aukcyjnych. Tak naprawdę ściągaliśmy Necronomicon w pdfie. Tak naprawdę wiliśmy się w metrze. Tak naprawdę rozgrzewaliśmy się w katakumbach. Tak naprawdę zbieraliśmy na kickstarterze pieniądze na Instytut Choreografii i Czarownictwa. Tak naprawdę rozmawialiśmy z Mary Wigman na skajpie. Tak naprawdę gotowaliśmy Twoje włosy. Tak naprawdę paliliśmy rzeczy naszych byłych. Tak naprawdę wychodziliśmy z siebie. Tak naprawdę to nie jest żaden festiwal. To sabat. Znamy authentic movement. Znamy body-youtube-centering. Znamy somatic practices. Znamy networking. Znamycontact improvisation. Znamy real time composition. Znamy body swap. Jeżeli zatrzymasz ten łańcuszek i nie podzielisz się tą piękną historią za pośrednictwem smartfona, przechwycimy Twoje ciało. Wyślij go do 100 osób, a polski taniec zostanie odczarowany.Twój na zawsze, Flesh System.

choreografia i wykonanie: Korina Kordova, Przemek Kamiński

dramaturgia: Mateusz Szymanówka

produkcja: V Międzynarodowy Maat Festival „Border Line”, Teatr Maat Projekt, Centrum Kultury w Lublinie

wsparcie: Centrum w Ruchu, Instytut Adama Mickiewicza

premiera: 17.12.2013, V Międzynarodowy Maat Festival „Border Line”, Lublin

TRAILER

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek: kolektyw1a@gmail.com , w temacie: #abyss, imię i nazwisko  (lista zostanie zamknięta w czwartek o północy).

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Poznań: Kolektyw 1a, ul. Święty Wojciech 1a. WSTĘP WOLNY.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close