Sopot: Grupa Projektowa Sopockiego Teatru Tańca „SYS 212”

Zdjęcie: Sopot: Grupa Projektowa Sopockiego Teatru Tańca „SYS 212”

Fot. Alicja Byzdra

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr na Plaży zaprasza na spektakl SYS 212 Grupy Projektowej Sopockiego Teatru Tańca w choreografii Grażyny Słaboń i Joanny Nadrowskiej. Spektakl grupy projektowej Sopockiego Teatru Tańca inspirowany twórczością Aldousa Huxleya, odwzorowuje zasady panujące w systemie z powieści Nowy wspaniały świat oraz obserwuje procesy w nim zachodzące. System i masa uważane są za składowe idealnego społeczeństwa, stabilnego oraz szczęśliwego, w którym każdy powinnien polubić to co robi.

Nie ma cywilizacji bez stabilności. Nie ma stabilności społecznej bez stabilności indywidualnej.

Aldous Huxley

Choreografia, koncept: Grażyna Słaboń, Joanna Nadrowska

Muzyka: kolaż

Wykonanie, współpraca choregraficzna: Anna Nagórska, Anna Zglenicka, Danuta Klementowska, Dobrosława Malec, Monika Thurau, Hanna Milewska, Kamila Maik, Karolina Rentflejsz, Magdaelna Kowala, Marta Bielecka, Martyna Kuśmierczyk, Patrycja Chmielarczyk

Bilety: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł.

Sprzedaż online

ARCHIWUM PREZENTACJI

premiera •

godz. 19:00

Sopot: Teatr na Plaży, Aleja Mamuszki 2

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close