Sopot/Projekt Beckett_Poruszenie: STT „Wszystko co widać. OHIO”

Zdjęcie: Sopot/Projekt Beckett_Poruszenie: STT „Wszystko co widać. OHIO”

Fot. Alicja Byzdra

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Projektu Beckett_Poruszenie Sopocki Teatr Tańca zaprasza na premierę spektaklu Wszystko co widać. OHIO. Dokładnie 10 lat temu, w grudniu 2005 roku, odbyła się premiera spektaklu Kwadrat. Wersja 6 inspirowana jednoaktówką Kwadrat Samuela Becketta. Po dekadzie autorski duet Czajkowska – Krawczyk ponownie sięga do dzieł tego wybitnego dramaturga. Tym razem punktem wyjścia pracy nad spektaklem stał się tekst IMPROMPTU. OHIO, ale całość utkana jest z wątków i obrazów m.in. z Pierwszej miłości, Kroków, Katastrofy, czy nawet zupełnie luźno z Czekając na Godota. Publiczność będzie miała możliwość znajdowania znaków i niuansów nawiązujących do dzieł Irlandczyka. Twórcy przedstawienia pragną, by nawet ci z widzów, którzy nie są zapalonymi „beckettologami” mogli przeżyć opowieść o jedności, rozwarstwianiu, rytmach, absurdach życia, marzeniach, miłości i śmierci. Wszystko co widać. OHIO to pierwszy duet Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka od ponad 5 lat.

Koncept, scenariusz, reżyseria, choreografia, kostiumy, scenografia, wykonanie: Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk

Muzyka: Mariusz Noskowiak

Gościnnie głosu May użyczyła: Sylwia Góra-Weber

Wizualizajce: Łukasz Boros
Światła: Rico

Zdjęcie: Alicja Byzdra

Bilety do nabycia przed spektaklem, lub online:
Piątek: http://teatrnaplazy.interticket.pl/program/wszystko-co-widac-ohio-1497/4595
Sobota: http://teatrnaplazy.interticket.pl/program/wszystko-co-widac-ohio-1497/4596

Rezerwacje: rezerwacje.stt@gmail.com.

Logo Sopocki Teatr Tańca białe tło (miniaturka)

Logo SIC! Dance Association Sopot (miniaturka)     Logo Sopot (miniaturka)    Logo Fundacja Between.Pomiędzy (miniaturka)     Logo Teatr na Plaży (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Sopot: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close