Spektakle

Sopot: Sopocki Teatr Tańca „TRANSmisja”

Zdjęcie: Sopot: Sopocki Teatr Tańca „TRANSmisja”

Sopocki Teatr Tańca zaprasza 3 sierpnia 2013 roku na najnowszą premierę - spektakl <em>TRANSmisja</em> w choreografii Joanny Czajkowskiej i Joanny Nadrowskiej. <em>TRANSmisja</em> nie próbuje opisywać,teoretyzować, czy diagnozować. To raczej nierzeczywisty, płynny teatralny obraz, którego głównym tematem jest ZMIANA. Widz zostanie zaproszony do świata, w którym nic nie jest na pewno, a za jedną wartością, kryją się następne. Performance nie jest jednak czystym „pokazem osobliwości” i najskrytszych marzeń scenicznych obu artystek, a ich transformacją. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest nieprzypadkowe, a wręcz zamierzone. Spektakl został zrealizowany dzięki metodzie „art recycling”.   Koncept: Joanna Czajkowska Kreacje, choreografia: Joanna Nadrowska, Joanna Czajkowska Muzyka: Grzegorz Welizarowicz, Bartosz Hervy Wizualizacje: Natalia Osuch, Dominik Rudasz Premiera: 3 sierpnia 2013, Scena Letnia Teatru BOTO, Dworek Sierakowskich, ul. Czyżewskiego godz. <span style="font-family: 'Times New Roman', Georgia, serif; font-size: 1.1em;">22.30</span> Bilety: 20 zł Rezerwacja: <a href="mailto:sopot.dance.theatre@gmail.com">sopot.dance.theatre@gmail.com</a> lub <a href="mailto:rezerwacja@boto.art.pl">rezerwacja@boto.art.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Sopocki Teatr Tańca zaprasza 3 sierpnia 2013 roku na najnowszą premierę – spektakl TRANSmisja w choreografii Joanny Czajkowskiej i Joanny Nadrowskiej. TRANSmisja nie próbuje opisywać,teoretyzować, czy diagnozować. To raczej nierzeczywisty, płynny teatralny obraz, którego głównym tematem jest ZMIANA. Widz zostanie zaproszony do świata, w którym nic nie jest na pewno, a za jedną wartością, kryją się następne. Performance nie jest jednak czystym „pokazem osobliwości” i najskrytszych marzeń scenicznych obu artystek, a ich transformacją. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest nieprzypadkowe, a wręcz zamierzone. Spektakl został zrealizowany dzięki metodzie „art recycling”.

Koncept: Joanna Czajkowska

Kreacje, choreografia: Joanna Nadrowska, Joanna Czajkowska

Muzyka: Grzegorz Welizarowicz, Bartosz Hervy

Wizualizacje: Natalia Osuch, Dominik Rudasz

Premiera: 3 sierpnia 2013, Scena Letnia Teatru BOTO, Dworek Sierakowskich, ul. Czyżewskiego godz. 22.30

Bilety: 20 zł

Rezerwacja: sopot.dance.theatre@gmail.com lub rezerwacja@boto.art.pl

powiązane

Ludzie

Joanna Czajkowska

Joanna Czajkowska

Sopocki Teatr Tańca zaprasza 3 sierpnia 2013 roku na najnowszą premierę – spektakl TRANSmisja w choreografii Joanny Czajkowskiej i Joanny Nadrowskiej. TRANSmisja nie próbuje opisywać,teoretyzować, czy diagnozować. To raczej nierzeczywisty, płynny teatralny obraz, którego głównym tematem jest ZMIANA. Widz zostanie zaproszony do świata, w którym nic nie jest na pewno, a za jedną wartością, kryją się następne. Performance nie jest jednak czystym „pokazem osobliwości” i najskrytszych marzeń scenicznych obu artystek, a ich transformacją. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest nieprzypadkowe, a wręcz zamierzone. Spektakl został zrealizowany dzięki metodzie „art recycling”.   Koncept: Joanna Czajkowska Kreacje, choreografia: Joanna Nadrowska, Joanna Czajkowska Muzyka: Grzegorz Welizarowicz, Bartosz Hervy Wizualizacje: Natalia Osuch, Dominik Rudasz Premiera: 3 sierpnia 2013, Scena Letnia Teatru BOTO, Dworek Sierakowskich, ul. Czyżewskiego godz. 

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close