The Freszmejkers – „Rewind”

Zdjęcie: The Freszmejkers – „Rewind”

Wersja do druku

Udostępnij

Najnowszy projekt Rafała Urbackiego, zrealizowany pod szyldem The Freszmejkers we współpracy z Magdaleną Michalcewicz (choreografia) i Anną Królicą (dramaturgia) oraz z udziałem całej trójki realizatorów, a także zaproszonych gości. Rewind to subiektywna wypowiedź kilku osób w podobnym wieku o dorastaniu przed telewizorem w okresie narodzin polskiego kapitalizmu. W Warszawie przedstawienie zostanie zaprezentowano jako pokaz przedpremierowy, a premiera przewidziana jest na luty 2012 w Teatrze Nowym w Krakowie. Rezerwacja i zapisy: http://www.rewind.ezapisy.pl

O spektaklu:

 

Skończył się PRL. nic nie widzę nic nie widzę i nie zobaczysz dopóki nie kupisz anteny satelitarnej. coraz bliżej święta coraz bliżej święta. dziś sam jestem dziadkiem. czas na eb. cudowne lata słoneczny patrol bevery hills dynastia. wszystko jedno jak jest umiesz żyć na full. niech żyje wolność wolność i swoboda. a ty całuj mnie to taka piękna gra. bierz co chcesz nawet deszcz. kroplą deszczu namaluję cię a potem. mamo ja jeszcze rysuję. jeśli dobry masz gust a wierzę że tak. no to frugo. wszystkie łosie mają w nosie żubr popłakał się jak bóbr a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. szukałeś i traciłeś czas tu wszystkie informacje masz an-te-na. i serce mam jak dzwon. gdzie jest pilot?

Subiektywna wypowiedź kilku osób w podobnym wieku o dorastaniu przed telewizorem w okresie narodzin polskiego kapitalizmu.

pomysł i reżyseria: Rafał Urbacki
choreografia: Magdalena Michalcewicz
dramaturgia: Anna Królica
ruch i wykonanie: Mikołaj Karczewski, Magdalena Michalcewicz, Estera Sławińska-Dziurosz, Rafał Supiński z udziałem Anny Królicy i Rafała Urbackiego
opracowanie muzyczne: Agnieszka Olek, Martyna Poznańska, Estera Sławińska-Dziurosz
grafika: Martyna Poznańska
premiera 02.02.2012 w Teatrze Nowym w Krakowie

bilety: 30 PLN, 20 PLN
rezerwacja i szczegóły: www.rewind.ezapisy.pl

Spektakl zrealizowano przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Teatru Nowego w Krakowie, oraz Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
Patronat medialny  portal taniecPOLSKA.pl oraz nowytaniec.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 2, Warszawa

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close