Warszawa/ 18. Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Machol Shalem Dance House – prezentacje VR

Zdjęcie: Warszawa/ 18. Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Machol Shalem Dance House – prezentacje VR

Warszawa/ 18. Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Machol Shalem Dance House – prezentacje VR

Teatr Tańca Zawirowania i Centrum Teatru i Tańca w Warszawie zapraszają na wydarzenie towarzyszące sierpniowej odsłonie 18. Międzynarodowego Festiwalu Tańca Zawirowania. Będzie to prezentacja VR przygotowana przez Machol Shalem Dance House (MASH).

Wersja do druku

Udostępnij

Materiał VR ukazuje twórczość tancerzy i choreografów współpracujących z MASH w Jerozolimie w Izraelu. Prezentacje 30-minutowego materiału VR odbędą się w przestrzeni Centrum Teatru i tańca przy ulicy Bruna 8. Zaplanowano prezentacji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Rezerwacji należy dokonywać mailowo pod adresem ttzawirowania@gmail.com, w wiadomości zatytułowanej „VR Izrael” , z podaniem imienia i nazwiska oraz wybraną godziną pokazu.

Harmonogram pokazów:

1. Runda/ 16.30
2. Runda/ 17.15
3. Runda/ 18.00
4. Runda/ 18.45
5. Runda/ 19.30

Machol Shalem Dance House działa od 2002 roku i jest platformą wspierającą niezależnych twórców tańca w Jerozolimie. Centrum zostało założone w celu rozwijania pracy w dziedzinie współczesnego, niezależnego tańca w Jerozolimie i centrum profesjonalnej, międzynarodowej przestrzeni kulturalnej, która postrzega taniec jako środek mediacji pomiędzy społecznościami. Jest jednym z sześciu centrów tańca oficjalnie uznanych przez Ministerstwo Kultury w Izraelu. Centrum służy dziesiątkom jerozolimskich artystów rocznie i wspiera grupy i zespoły taneczne prowadzone przez artystów religijnych i ultraortodoksyjnych. MASH zajmuje się produkcją przedstawień, organizacją spotkań artystów, prezentacją spektakli w przestrzeni publicznej, prowadzeniem warsztatów tanecznych. Jest również organizatorem Międzynarodowego Tygodnia Tańca, w ramach którego odbywa się międzynarodowy konkurs choreograficzny. Centrum tworzy koprodukcje i wymiany artystyczne z zaprzyjaźnionymi twórcami z całego świata.

***

Festiwal finansowany przez m.st. Warszawa
Współorganizator: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie

***

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu Taniec, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

***
Dane osobowe i wizerunek uczestnika wydarzenia może być wykorzystywane w celu promocyjnym. Zakup biletu oraz uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku na wszelkich materiałach promocyjnych zarejestrowanych w czasie wszystkich wydarzeń festiwalowych organizowanych przez Fundację Scena Współczesna.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:30

Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ul. Bruna 9

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close