Warszawa/Scena E12: „Ciało – Sztuka – Ruch vol. 14” – wieczór teatru tańca

Zdjęcie: Warszawa/Scena E12: „Ciało – Sztuka – Ruch vol. 14” – wieczór teatru tańca

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Wieczór prezentujący prace choreograficzne artystów z całej Polski. Wystąpią tancerze związani z Atelier i Studium Tańca Warszawskiego Teatru Tańca, studenci Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Farmacja Taneczna „Bartek”, uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, grupa warsztatowa PATON oraz tancerze niezależni.

Cykliczne wieczory Ciało – Sztuka – Ruch w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, to wydarzenia artystyczne prezentujące szerokiej publiczności prace choreograficzne/spektakle niezależnych tancerzy z całej Polski. MCKiS to jedyne miejsce w Warszawie, w którym regularnie prezentowane jest niezależne, profesjonalne i półprofesjonalne środowisko tańca – młode pokolenie artystów nieinstytucjonalnych, którzy nie mają stałego dostępu do przestrzeni scenicznych. Każda edycja wieczorów Ciało-Sztuka-Ruch prezentuje oddzielny program artystyczny .

Projekt realizowany w ramach autorskiego programu Aleksandry Dziurosz „Warszawskie Centrum Tańca” przy współpracy Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki

Koordynator: Magdalena Chabros, 22 586 42 04, m.chabros@mckis.waw.pl |

Współorganizator Warszawski Teatr Tańca.

Bilety: 12 zł  | Dostępne przez www.eBilet.pl, w Empikach i siedzibie MCKiS (pn.-pt. w godz. 10.00-19.00).

Informacje: 22 586 42 59.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: MCKiS (Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki), ul. Elektoralna 12

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close