Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Anna Piotrowska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, Joanna Żurawska-Federowicz „Czekając trawnika”

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Anna Piotrowska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, Joanna Żurawska-Federowicz „Czekając trawnika”

Fot. Katarzyna Bargiełowska

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Anna Piotrowska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, Joanna Żurawska-Federowicz pokażą spektakl Czekając trawnika.

O spektaklu:

Codziennie przychodzę i codziennie patrzę, jak rośnie duma mego serca. MOJA TRAWA. Jak podzielić jeden deszcz na trzy trawy? Jak próbować osiągnąć swój cel? Donikąd się spieszę, w czasie trwam, z czasem nie biegam. Generalnie nie biegamy razem. Ja tutaj stoję i czekam. Bez fajerwerków, bez gwałtownych zmian. W sumie nuda.

Trailer

koncepcja, reżyseria: Anna Piotrowska
tekst: Anna Piotrowska, Joanna Żurawska-Federowicz, Łukasz Pawłowski
kreacja i wykonanie: Joanna Żurawska-Federowicz, Aleksandra Bożek-Muszyńska, Anna Piotrowska
muzyka: Michał Mackiewicz
czas trwania: 60 minut.
premiera: 24 czerwca 2013, Teatr Druga Strefa w Warszawie

reaktywacja: luty 2016, Teatr Rozbark w Bytomiu

Spektakl skierowany jest do osób 13+.

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

Kuratorki: Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Studio Teatr Galeria (miniaturka) IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków:

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Malarnia, Teatr Studio, Plac Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close