Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte”

Zdjęcie: Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte”

Logo Eferte.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” ma na celu stymulowanie twórczej kreacji i poszukiwań artystycznych, upowszechnianie i promocję sztuki tańca oraz edukację kulturalną. Zajmuje się także wyrównywaniem szans dzieci i młodzieży w rozwoju artystycznym i kulturalnym oraz przygotowaniem widzów do odbioru sztuki. W dalszej perspektywie zakłada również założenie Szkoły Tańca Współczesnego, która powstałaby na bazie cyklicznych zajęć prowadzonych przez Annę Piotrowską. Wśród dotychczasowych projektów fundacji znajdują się między innymi: Festiwal Tańca Współczesnego „PolemiQi”, Laboratorium Choreografii, polska edycja SoloDuo Dance Festival oraz cykle promujące europejski i warszawski taniec współczesny, m.in. kierunek.(0-22).taniec i kierunek. (Europa_Warszawa).taniec

powiązane

Ludzie

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close