Spektakle

Warszawa: Teatr Cynada – „Żegnaj laleczko” – solo Bożeny Eltermann

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Cynada – „Żegnaj laleczko” – solo Bożeny Eltermann

Teatr Cynada./Ziebinskaphoto.com

Wersja do druku

Udostępnij

Najnowszy spektakl  Teatru Cynada  Żegnaj laleczko to  intymna, kameralna opowieść.

Idę ulicą. Wracam z próby do domu. Rzuca mi się w oczy napis namalowany czerwoną farbą na  płocie zasłaniającym teren budowy „ŻEGNAJ LALECZKO”.

 

Idę następnego dnia tą samą drogą. Rzucam okiem…Napis wciąż tam jest. Zaczyna pracować we mnie. Trzeciego dnia już czekam kiedy go zobaczę. Jest mój. Jest do mnie. Już nie przestaję o nim myśleć. Postanawiam: Tak, laleczka musi odejść… Zobaczmy, co pozostawi po sobie.

 

Założony w 1998 roku przez Bożenę Eltermann Teatr Cynada jest teatrem tańca, teatrem ruchu.  Swoją estetykę wywodzi z ekspresjonizmu niemieckiego i jego prekursorów Rudolfa von Labana i Mary Wigman.

 

Dodatkowe informacje: maria@cynada.pl

Rezerwacje biletów:

Warszawa: www.WeArePropaganda.org/cynada, bilety 25 PLN, wejściówki 20 PLN

powiązane

Ludzie

Bożena Eltermann

Bożena Eltermann

  Najnowszy spektakl  Teatru Cynada  Żegnaj laleczko to  intymna, kameralna opowieść.   Idę ulicą. Wracam z próby do domu. Rzuca mi się w oczy napis namalowany czerwoną farbą na  płocie zasłaniającym teren budowy „ŻEGNAJ LALECZKO”.   Idę następnego dnia tą samą drogą. Rzucam okiem…Napis wciąż tam jest. Zaczyna pracować we mnie. Trzeciego dnia już czekam kiedy go zobaczę. Jest mój. Jest do mnie. Już nie przestaję o nim myśleć. Postanawiam: Tak, laleczka musi odejść… Zobaczmy, co pozostawi po sobie.   Założony w 1998 roku przez Bożenę Eltermann Teatr Cynada jest teatrem tańca, teatrem ruchu.  Swoją estetykę wywodzi z ekspresjonizmu niemieckiego i jego prekursorów Rudolfa von Labana i Mary Wigman.       Dodatkowe informacje: maria@cynada.pl   Rezerwacje biletów:   Warszawa: www.WeArePropaganda.org/cynada, bilety 25 PLN, wejściówki 20 PLN  

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close