Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2015: Trening taniec współczesny/technika release. Prowadzenie: Kaya Kołodziejczyk

Zdjęcie: Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2015: Trening taniec współczesny/technika release. Prowadzenie: Kaya Kołodziejczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Warszawska Platforma Tańca i Stowarzyszenie Strefa Otwarta zapraszają na bezpłatne warsztaty polegające na treningu tańca współczesnego i techniki release. Zajęcia dla grupy początkującej (poziom podstawowy) rozpoczynają się o godz. 19:00, natomiast dla grupy średniozaawansowanej  (poziom open) o godz. 20:30. Warsztaty poprowadzi Kaya Kołodziejczyk.

Od prowadzącej:

Techniki somatyczne oraz indywidualne podejście do twórcy ruchu w obecnym tańcu wykorzystywane są zarówno w pracy choreograficznej, jak i podczas zajęć rozgrzewających.

Łącząc moje doświadczenia, jak i świeżo zdobytą wiedzę (od technik tanecznych po edycję wideo), chciałabym serdecznie zaprosić na otwarty trening w ramach WPT. Głównym celem zajęć jest integracja wszystkich części ciała do funkcjonalnego ruchu. Częścią składową spotkań będzie między innymi obserwacja i praca nad pojęciem „grawitacji”. Chcę, abyśmy rozbudzili świadomość naturalnych mechanizmów czy też odruchów zamiast koncentrowania się na automatycznym wykonaniu lub „zgapianiu” estetyki odtwórczo-wykonawczej.

Zajęcia odbywają się boso.

 

Rejestracja udziału w warsztatach przez stronę internetową: http://warszawskaplatformatanca.pl/zasady_wpt.html

Organizator:

 

         Logo Stowarzyszenie Strefa Otwarta (miniaturka)  Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

 

Współorganizator:

 Logo Współorganizator Warszawska Platforma Tańca 2015 (miniaturka)

 

Opieka merytoryczna programu WPT 2015:

dr hab. Aleksandra Dziurosz

Bartosz Miłosz Martyna

Koordynator (Strefa Otwarta): Milena Stryjewska

Koordynator (MIK): Magdalena Chabros

Promocja i PR (Strefa Otwarta): Dominika Dziurosz-Serafinowicz

Promocja (MIK): Monika Rokosz

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, w godz. 19.00 - 20.30 (gr.początkująca) oraz 20.30 - 22.00 (gr. średniozaawansowana).

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close