Stowarzyszenie „Strefa otwarta”

Zdjęcie: Stowarzyszenie „Strefa otwarta”

Strefa otwarta

Wersja do druku

Udostępnij

Stowarzyszenie Strefa Otwarta stawia sobie za cel realizację działań sprzyjających wszechstronnemu rozwojowi kultury i sztuki. Należą do nich m.in.: inicjowanie i wspieranie pozainstytucjonalnych działań artystycznych; działania dydaktyczno-wychowawcze, organizacja imprez kulturalnych (festiwali, spektakli, koncertów, projekcji filmów, happeningów i innych); organizacja warsztatów, szkoleń, konferencji, treningów, seminariów, sesji naukowych, prelekcji, prezentacji, odczytów i innych; działania terapeutyczne (np. terapia poprzez sztukę); działalność wydawnicza, prowadzenie badań naukowych. Prezesem stowrzyszenia jest Aleksandra Dziurosz – tancerka, choreografka i pedagog tańca, natomiast wiceprezesem Katarzyma Szymielewicz – prawniczka i aktywistka.

powiązane

Ludzie

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close