Warszawa/X Festiwal Zawirowania – odsłona jesienna: Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny „WarsawZAWIROWANIAdance” – prezentacje konkursowe I

Zdjęcie: Warszawa/X Festiwal Zawirowania – odsłona jesienna: Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny „WarsawZAWIROWANIAdance” – prezentacje konkursowe I

Fot. ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuka Współczesna oraz Teatr Tańca Zawirowania zapraszają na otwarte pokazy pierwszego międzynarodowego konkursu choreograficznego WarsawZAWIROWANIAdance, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2014 jako część odsłony jesiennej X Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Podczas dwóch dni tancerze z różnych zakątków świata, takich jak Izrael, Stany Zjednoczone, Wietnam, Kolumbia czy Hiszpania, zaprezentują swoje piętnastominutowe etiudy taneczne przed międzynarodowym jury w składzie: Elwira Piorun (Teatr Tańca Zawirowania, PL), Ofra Idel (Machol Shalem Dance House, IL), Natalia Medina (MASDANZA Festival, ES), Daniel Abreu (CIE. Daniel Abreu, ES) i Ido Tadmor (Israeli Ballet, IL). Oprócz nagród jurorów, przyznana zostanie również nagroda publiczności, dlatego warto przyjść i zobaczyć na własne oczy, jak się ma młoda scena tańca na świecie.

Prezentacje 17 listopada:

Barbed me Behind Denzil Barnes (Wielka Brytania)

đẹp Dam Van Huynh (Wietnam/Wielka Brytania)

Human intermittents – a journey Alexander Carrillo (Kolumbia/Niemcy)

Maria Addolorata C&C Carlo Massari and Chiara Taviani (Włochy)

Metamorphosis Alexandra Rogovska (Ukraina/Niemcy)

Return James Wilton (Wielka Brytania)

Rhino Skin Megan Mazarick (USA)

Bezpłatne wejściówki do nabycia  w Biurze Teatru przy ul. Wspólnej 61/101 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00 oraz na pół godziny przed rozpoczęciem prezentacji w Biurze Festiwalowym w Teatrze WARSawy (17 i 18 listopada 2014 ) oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (gala finałowa, 19 listopada 2014).

Więcej informacji na  www.warsawzawirowaniadance.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Teatr WARSAWY, rynek Nowego Miasta 5

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close