Wrocław/International Society for the Performing Arts Congress 2013 „The Next Chapter”: Kaya Kołodziejczyk – spektakl z muzyką Witolda Lutosławskiego

Zdjęcie: Wrocław/International Society for the Performing Arts Congress 2013 „The Next Chapter”: Kaya Kołodziejczyk – spektakl z muzyką Witolda Lutosławskiego

Fot. z archiwum ISPA

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl taneczno-muzyczny Kai Kołodziejczyk, występ artystyczny odbędzie się podczas jednej z sesji 27. czerwcowego Kongresu International Society for the Performing Arts we Wrocławiu. Spektakl w choreografii Kai Kołodziejczyk, wybitnej tancerki i choreograf młodego pokolenia, do muzyki Witolda Lutosławskiego granej na żywo powstał na specjalne zamówienie Filharmonii Wrocławskiej oraz Instytutu Muzyki i Tańca.

Kaya Kołodziejczyk: choreografia, taniec
Sławek Bendrat: taniec
Ilona Gumowska: taniec
Lutosławski Quartet: muzyka na żywo

Szczegółowe informacje

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 14:00

Wałbrzych: Zamek Książ, ul. Piastów Śląskich 1

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close