Wrocław/IX Mandala Performance Festival: Pink Mama Theatre „Freaks” (Szwajcaria)

Zdjęcie: Wrocław/IX Mandala Performance Festival: Pink Mama Theatre „Freaks” (Szwajcaria)

Fot. Monika Chmielarz

Wersja do druku

Udostępnij

Przedstawienia zespołu Pink Mama Theatre są interdyscyplinarne, równorzędną rolę w nich stanowią: taniec, śpiew, tekst. Środki, którymi operują to wyolbrzymienie, groteska i parodia, która zaczyna się od obśmiania, pokazania w krzywym zwierciadle, języków tańca (szczególnie bliskiego Bendratowi – baletu), przez kostiumy, postacie popkultury aż po parodię płci.

Pink Mama Theatre powstał w 2011 roku, wszyscy członkowie poznali się w Bernie i tam pracują. Pochodzą z różnych części Europy, jednak Szwajcarię wybrali na swoje miejsce. Kolejne spektakle coraz wyraźniej przesuwają się w przestrzeń tematyki genderowej i queer. W repertuarze grupy: spektakl Escort, solo Pinku Chirashi, które zrealizowane zostało w ramach w rezydencji w Klubie Żak w Gdańsku, aktualnie w stałym repertuarze zespołu Pink Mama Theatre. W lutym 2012 roku odbyła się premiera spektaklu Afterparty.

Pink Mama Theatre – Szwajcaria
Freaks
Obsada:
Giuliano Guerrini,
Sławek Bendrat
Dominik Krawiecki
Simon Reimold
Marek Wieczorek
Management:
Angelika Rohrer

Spektakl został sfinansowany przez: Kultur Kanton Bern, Kultur Stadt Bern, Burgergemeinde Bern.

Spektakl dla widzów dorosłych.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close