Zduńska Wola: Teatr Tańca Caro „Archipelag” – chor. Maciej Kuźmiński

Zdjęcie: Zduńska Wola: Teatr Tańca Caro „Archipelag” – chor. Maciej Kuźmiński

Fot. Tomasz Ćwiertnia

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Caro pod kierownictwem Macieja Kuźmińskiego zaprasza na pokaz spektaklu Archipelag. Choreografem przedstawienia jest Maciej Kuźmiński.

Opis spektaklu:

Nowy spektakl Macieja Kuźmińskiego dla Teatru Tańca Caro to złożony z okruchów wspomnień kalejdoskop obrazów, który ukazuje człowieka zawieszonego w przestrzeni, gdzie czas nie płynie linearnie. Powracające i pozornie niezwiązane ze sobą sceny nawiązują do współczesnego, fragmentarycznego świata, którego wirtualne i rzeczywiste sfery zlewają się ze sobą. Pięcioro tancerzy tworzy pięć scenicznych postaci, z których każda ma swoją historię i pragnienia. Na przemian w ruchu i zawieszeniu, postacie stają się częścią archipelagu wspomnień, który stopniowo wyłania się jako obrazy na długo zapadające w pamięć widza

choreografia, koncepcja, dźwięk: Maciej Kuźmiński

wykonanie, kreacja:  Anna Mikuła, Zuzanna Kasprzyk, Monika Witkowska, Karol Miękina, Grzegorz Łabuda

dramaturgia, prowadzenie aktorskie: Adam Hypki

reżyseria oświetlenia: Ewa Garniec

projekt i wykonanie kostiumów: Justyna Jakubczyk-Lassota

agent spektaklu: Roma Hurey

produkcja wykonawcza: Maciej Kuźmiński

czas trwania: 120 min.

produkcja: Teatr Tańca Caro, Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Miejski Dom Kultury Zduńskowowskie Cnetrum Integracji RATUSZ w Zduńskiej Woli, JOHAN Centrum w Pilźnie (Czechy).

Wsparcie: Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, Miejski Dom Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ – dotacja ze środków własnych, program VARP – Visegrad Artist Residency Fund – dotacja dla Sztuk Performatywnych, program EEPAP – East European Performing Arts Platform – dotacja Small Grants.

Strona spektaklu: http://pl.maciejkuzminski.com/portfolio/archipelag/

O zespole: http://www.ckis.siedlce.pl/pl/info/artysci/teatr_tanca_caro_dance/

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Zduńska Wola: Miejski Dom Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ, plac Wolności 26.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close