Ludzie tańca

Zdjęcie: Ewa Garniec

Wersja do druku

Udostępnij

Ewa Garniec − projektant oświetlenia i przestrzeni teatralnej, teatrolog (Wydział Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie). Współpracuje zarówno z teatrami tańca współczesnego, jak i z teatrami dramatycznymi, muzycznymi i operowymi. Od 2004 roku była na stałe związana z berlińskim Theater Group TRAVA Anki Jankowskiej i Heini Nukari. W 2005 wzięła udział w Interdyscyplinarnym Laboratorium Dla Choreografów Jagniątków Move the Mount.

Współpracowała z Teatrem Rozmaitości (obecnie: TR Warszawa) projektując światła do koncertów, wystaw i spektakli. Pracowała jako asystentka Felice Ross. Projektowała światła do spektakli Michała Zadary, Anny Augustynowicz, Pawła Szkotaka, Grzegorza Jarzyny, Pawła Kamzy, Jarosława Tumidajskiego. Od 2005 współtworzy Grupę Artystyczną Koncentrat.

powiązane

Wydarzenia

Bibliografia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close