Ludzie tańca

Zdjęcie: Natalia Madejczyk

Fot. z archiwum BTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Madejczyk − tancerka. Edukację artystyczną rozpoczęła od treningów gimnastyki artystycznej. Następnie umiejętności taneczne rozwijała w najlepszych szkołach tańca, m.in.: Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center w Chicago, Pineapple Dance Studio w Londynie i Broadway Dance Center w Nowym Jorku. W 2011 roku otrzymała dyplom tancerza zawodowego ZASP. Była główną tancerką oraz choreografem „Teatru V6” w Łodzi. Jest zwyciężczynia konkursu tanecznego „Selections The Carefree Dance Academy”, nadawanego na VIVA POLSKA, którego pomysłodawcą i realizatorem był Jay Windsor Robinson. Uczestniczyła również w programie „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” realizowanego przez TVN, a następnie pracowała tam jako choreograf. Od stycznia 2011 do końca 2014 roku była  tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Można ją było zobaczyć m.in. w spektaklach Izadory Weiss, Romeo i Julia, Eurazja, Święto wiosny, Czekając na…, Windows, a także w spektaklu Wojciecha Misiuro Sen i Kopciuszku Eugenio Scigliano.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close