Międzynarodowy Festiwal Kontakt Improwizacji Warsaw Flow

Zdjęcie: Międzynarodowy Festiwal Kontakt Improwizacji Warsaw Flow

Wersja do druku

Udostępnij

„Warsaw Flow” – Poland Contact Improvisation Festival koordynowany przez Paulinę Święcańską, Annę Wyganowską, Małgorzatę Pianowską i Małgorzatę Kołodę, to najmłodsza spośród warszawskich imprez tanecznych. Odmienna jest także jej formuła, nastawiona przede wszystkim na czynne uczestnictwo warsztatowe, a nie bierny odbiór spektakli z pozycji widza. Festiwal improwizacji kontaktowej konfrontuje ze sobą jej uznanych przedstawicieli z kraju i z zagranicy (Ray Chung, Milan Kozanek, Iwona Olszowska, Renata Piotrowska i inni), z początkującymi i zaawansowanymi tancerzami. Dzienny harmonogram kilkudniowego festiwalu obejmuje warsztaty o zróżnicowanym stopniu intensywności, jamy i wspólne improwizacje mistrzów. Podczas pierwszej edycji została pokazana końcowa improwizacja z udziałem uczestników i pedagogów, przechodząca w otwarty dla wszystkich jam. „Warsaw Flow” odbywał się w przestrzeni Centralnego Basenu Artystycznego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close